telefon: 777 287 328
e-mail: info@dipservice.cz
adresa: Dlouhá Lhota č.3, 39155, okres Tábor, ČR
momentální pozice na webu
chiptuning

CHIPTUNING - zvyšování výkonu a optimalizace chodu motoru

WEB BYL AKTUALIZOVÁN, PROBĚHLA ZMĚNA SOUBORŮ, PROTO PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE PROSÍM KLIKNĚTE ZDE nebo přejděte pomocí odkazů v MENU. Děkujeme za pochopení.Dlouholetá tradice

Na trhu v ČR působíme již od roku 2003. Provádíme chiptuning především osobních automobilů s dieselovými motory. Je možné provést chiptuning (zvýšení výkonu motoru) i u osobních automobilů s benzínovými motory a u nákladních automobilů.

Naše specializace

Naše chiptuningové úpravy se specializují na zvýšení výkonu motoru, který využijete při předjíždění, a tím zvýšíte i bezpečnost jízdy Vaším vozem. Další neméně zajímavou výhodou chiptuningu je snížení průměrné spotřeby paliva.

Bezpečnost úpravy

Veškeré naše úpravy provádíme ve spolupráci se společností BOSCH. Na rozdíl od amatérských úprav, kdy často dochází k selhání motoru z důvodu přetížení, jsou naše softwary na zvýšení výkonu a točivého momentu motoru pouze optimalizací. Vše je úměrné s ohledem na další části. Emisní limity jsou po provedení chiptuningu zachované.

Co vlastně motor vydrží

Modifikace provádíme, jelikož u motorů sériově vyráběných se počítá s tím, že musí dostát určité životnosti a správného chodu v různých klimatických podmínkách. V různé nadmořské výšce, s různou kvalitou paliva a běží tedy jen na 70% svého možného výkonu. A to otevírá možnost pro úpravu map v řídící jednotce - lidově chiptuning.

Jak chiptuning provádíme

Navýšení výkonu motoru spočívá v přeprogramování seriového softwaru. Docílíme tím optimalizace vstřikovací charakteristiky, zvýšením plnícího tlaku a změnu veškerých podstatných faktorů, které ovlivní chod motoru. Není použit jeden software, ale různé modifikace, podle druhu řídící jednotky a její výrobní verze.

Automobily s automatickou převodovkou, jsou vybaveny druhou řídící jednotkou. Pro ideální využití získaného výkonu se v mnoha případech upravuje i tato řídící jednotka.

Aby modifikace byla stoprocentní, musí nejdříve správně fungovat všechny části motoru, tak jak mají. Po modifikaci se vůz zkontroluje přes diagnostiku a ujistíme se, že je vše v pořádku.

Jak je to s hodnotami motoru po chiptuningu

Uváděné hodnoty navýšení výkonu a kroutícího momentu (v seznamu u jednotlivých motorů) jsou orientační, mohou se nepatrně lišit od udávaných hodnot. Záleží na technickém stavu motoru a počtu najetých kilometrů.

Životnost motoru po chiptuningu se nezmění

Co se týče životnosti motoru, změnou vstřikovací mapy pro zvýšení výkonu je navýšeno i zatížení jednotlivých částím motoru, proto je motor mnohem víc citlivý na zacházení. Životnost se po provedení chiptuningu nesnižuje.

Záruka pro Vaší jízdu bez obav

Nakonec od nás obdržíte instrukce, jak správně s upraveným automobilem jezdit.
Po zvýšení výkonu motoru (tzv. chiptuningu) poskytujeme 7-denní záruku na vrácení peněz a uvedení vozu do původního stavu.

Informace o nabídce a cenách

Nákladní automobily a osobní vozy s benzínovými motory nejsou v nabídce, jejich chiptuning je řešen individuálně. V případě zájmu nás kontaktujte.

Kompletní ceník si můžete stáhnout také jako soubor cenik_pro_kvalitni_chiptuning.doc.
Ceny jsou bez DPH.

Jestliže jste se pro chiptuning rozhodli

Jestli jste se rozhodli zvolit pro chiptuning (zvýšení výkonu motoru) Vašeho vozidla právě nás, pak je třeba, abyste si termín domluvili telefonicky na čísle +420 777 287 329 popřípadě na e-mailu chiptuning@dipservice.cz

Potřebujete-li nějaké další informace

Pokud máte nějaké další dotazy, nebo Váš automobil nebo jeho motorizace není v nabídce, tak nás kontaktujte, na všechny dotazy rádi odpovíme a to na emailu chiptuning@dipservice.cz nebo na telefonu +420 777 287 329

mapa webu

Stránky jsou optimalizovány pro Internet Explorer 6, Mozilla Firefox a Opera.

Máte-li potíže se zobrazováním stránek v jiném prohlížeči, nahlaste prosím problém ihned webmasterovi.
Děkujeme.

Používání jakéhokoli materiálu z tohoto webu pro komerční účely je výslovně zakázáno!

© JS WebDesign, Ing. Jan Štemberk, 2008
webmaster: +420728336008

Doporučujeme Vám navštívit několik dalších stránek. Potřebujete-li nové pneu nebo opravit defekt, pak navštivte pneuservis, chcete-li se naučit řídit a získat řidičské oprávnění, je tu pro Vás spolehlivá autoškola. Pro domácí auto-kutily a tunery může přijít vhod odkaz na Autofólie levně, Pneumatiky, značkové oblečení, hrnce na Penelope nebo také PNEUMATIKY 24online.cz | Pneumatiky prodej, levné pneu. Po zvýšení výkonu motoru naší firmou pak Váš čerstvě vytuněný vůz s motorem nabušeným výkonem budete raději než v garáži parkovat snad i v obýváku rodinného domu. Pro Vaše děti doporučujeme dřevěné hračky. Užitečným pomocníkem při vyhledávání v internetových stránkách je Katalog-odkazů.cz Vybavení do autolékárničky si můžete obstarat v obchodu se zbožím pro první pomoc a chcete-li být připraveni a na poranění krční páteře, podívejte se na krční límec XCollar. SEO webu sledují SEO nástroje.czValid HTML 4.0 Transitional Valid CSS!
Přístupové stránky k webmailu chiptuningu a servisu DIP Service