telefon: 777 287 328
e-mail: BrabecRoman@seznam.cz
adresa: Dlouhá Lhota č.3, 39155, okres Tábor, ČR
momentální pozice na webu
chiptuning

CHIPTUNING - zvyšování výkonu a optimalizace chodu motoru

Dlouholetá tradice

Na trhu v ČR působíme již od roku 2003. Provádíme chiptuning především osobních automobilů s dieselovými motory. Je možné provést chiptuning (zvýšení výkonu motoru) i u osobních automobilů s benzínovými motory a u nákladních automobilů.

Informace o nabídce a cenách

Nákladní automobily nejsou v nabídce, jejich chiptuning je řešen individuálně. Provádíme i naladění v případě výměny trubodmychadla nebo vstřiku. V případě zájmu či dotazů nás kontaktujte.

Benzínové motory

TYP MOTORU OBSAH (litry) CENA (Kč)
atmosferický do 1.5 3 500,-
atmosferický do 2.0 6 500,-
atmosferický do 3.0 7 000,-
atmosferický nad 3.0 7 000,-
atmosferický do 3.0 9 000,-
přeplňovaný do 1.8 7 000,-
přeplňovaný nad 1.8 dotaz na e-mail
speciální vozy S,RS,M,AMG atd. dotaz na e-mail
atmosferický do 3.0 7 000,-

EDC 15 EURO2 - EURO3

např.: VW Golf IV 1J, VW Passat B5.5, Octavia I 1U atd.

TYP MOTORU OBSAH (litry) CENA (Kč)
přeplňovaný diesel do 2.0 5 000,-
přeplňovaný diesel do 2.5 6 500,-
přeplňovaný diesel do 3.0 7 000,-
přeplňovaný diesel nad 3.0 8 500,-

EDC 16 EURO4 - EURO5

např.: VW Golf V 1K, VW Passat B6 3C, Octavia II 1Z atd.

TYP MOTORU OBSAH (litry) CENA (Kč)
přeplňovaný diesel do 2.0 7 000,-
přeplňovaný diesel do 2.5 8 000,-
přeplňovaný diesel do 3.0 9 000,-
přeplňovaný diesel nad 3.0 10 000,-

EDC 17

nové Common Rail motory

TYP MOTORU OBSAH (litry) CENA (Kč)
přeplňovaný diesel různé dotaz na e-mail

Speciální tuning

Pokud máte nějaké indivuální přání, než standartní optimalizaci nebo úpravu softwaru na změnu hardwaru (trysky, turbo adt..), zašlete dotaz na e-mail. Ochotně s Vámi projednáme možnosti, jak Vám pomoci.

Naše specializace

Naše chiptuningové úpravy se specializují na zvýšení výkonu motoru, který využijete při předjíždění, a tím zvýšíte i bezpečnost jízdy Vaším vozem. Další neméně zajímavou výhodou chiptuningu je snížení průměrné spotřeby paliva.

Bezpečnost úpravy

Na rozdíl od amatérských úprav, kdy často dochází k selhání motoru z důvodu přetížení, jsou naše softwary na zvýšení výkonu a točivého momentu motoru pouze optimalizací. Vše je úměrné s ohledem na další části.

Co vlastně motor vydrží

Modifikace provádíme, jelikož u motorů sériově vyráběných se počítá s tím, že musí dostát určité životnosti a správného chodu v různých klimatických podmínkách. V různé nadmořské výšce, s různou kvalitou paliva a běží tedy jen na 70% svého možného výkonu. A to otevírá možnost pro úpravu map v řídící jednotce - lidově chiptuning.

Jak chiptuning provádíme

Navýšení výkonu motoru spočívá v přeprogramování seriového softwaru. Docílíme tím optimalizace vstřikovací charakteristiky, zvýšením plnícího tlaku a změnu veškerých podstatných faktorů, které ovlivní chod motoru. Není použit jeden software, ale různé modifikace, podle druhu řídící jednotky a její výrobní verze.

Automobily s automatickou převodovkou, jsou vybaveny druhou řídící jednotkou. Pro ideální využití získaného výkonu se v některých případech upravuje i tato řídící jednotka.

Aby modifikace byla stoprocentní, musí nejdříve správně fungovat všechny části motoru, tak jak mají. Po modifikaci se vůz zkontroluje přes diagnostiku a ujistíme se, že je vše v pořádku.

Jak je to s hodnotami motoru po chiptuningu

Uváděné hodnoty navýšení výkonu a kroutícího momentu (v seznamu u jednotlivých motorů) jsou orientační, mohou se nepatrně lišit od udávaných hodnot. Záleží na technickém stavu motoru a počtu najetých kilometrů.

Důležité instrukce pro Vaší jízdu bez obav

Nakonec od nás obdržíte instrukce, jak správně s upraveným automobilem jezdit.

Jestliže jste se pro chiptuning rozhodli

Jestli jste se rozhodli zvolit pro chiptuning (zvýšení výkonu motoru) Vašeho vozidla právě nás, pak je třeba, abyste si termín domluvili telefonicky na čísle +420 777 287 329 popřípadě na e-mailu chiptuning@dipservice.cz

Potřebujete-li nějaké další informace

Pokud máte nějaké další dotazy, nebo Váš automobil nebo jeho motorizace není v nabídce, tak nás kontaktujte, na všechny dotazy rádi odpovíme a to na emailu chiptuning@dipservice.cz nebo na telefonu +420 777 287 329

Značky vozů, u kterých provádíme chiptuning

Alfa Romeo Audi BMW Cadillac Citroën Fiat Ford Honda Hyundai Chrysler Isuzu Iveco Jaguar Jeep Kia Lancia Land Rover Lexus Mercedes Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Renault Rover Saab Seat Smart Ssangyong Suzuki Škoda Toyota Volkswagen Volvo

Odkud to k nám máte nejblíže

Nejbližší cestu k nám máte, pokud bydlíte ve městě Tábor nebo okolí (Sezimovo Ústí, Planá, Soběslav). O něco dále to je z Chýnova, Mladé Vožice, Pacova, Černovic či Pelhřimova. Celkem krátkou cestu k nám urazíte také z Milevska nebo Bechyně. Podobně vzdálenými místy pro náš chiptuning je například Sedlec - Prčice, Týn nad Vltavou. Jezdí k nám i zákazníci, kteří chtějí zvýšit výkon motoru jejich vozu a ve městech jako je Písek, Vodňany, Protivín, Jindřichův Hradec, Třeboň, Hluboká nad Vltavou, Strakonice nebo Prachatice nenalezli vhodného úpravce. Pro dobrou cenu se Vám může vyplatit přijet na chiptuning i z krajského města České Budějovice, Prahy, Příbrami, Březnice, Horažďovic, Českého Krumlova nebo i vzdálenějších měst (Telč, Dačice, Třebíč, Vimperk, Klatovy, Plzeň).
Těšíme se tedy na Vaši návštěvu, ať jste odkudkoliv a jsme ochotni se Vám časově co nejvíce přizpůsobit.

mapa webu

© DIP Service, 2014
Doporučujeme Vám navštívit několik dalších stránek. Potřebujete-li nové pneu nebo opravit defekt, pak navštivte pneuservis, chcete-li se naučit řídit a získat řidičské oprávnění, je tu pro Vás spolehlivá autoškola.Valid HTML 4.0 Transitional Valid CSS!
Přístupové stránky k webmailu chiptuningu a servisu DIP Service